Jak na JIZVY

Doba čtení:1 Minut, 7 Sekund

Co se týče používání citronu na jejich vybělení (netýká se tedy logicky čerstvých jizev nebo strupů), mám dobrou zkušenost s citronovým koncentrátem (protože komu se chce vymačkávat citron a pak řešit, že má na obličeji se šťávou i dužinu, že). .

Pokud ale vaše jizvy nepatří do starého železa ;), ale vyžadují si skrze bolest nebo svědění vaši pozornost, tak čtěte dál, jestli se v některém z případů poznáte. A pokud jo, tak to homeopatikum zkuste. Za mě je to funkční alternativa a dokonce tam, kde klasická medicína už dávno nezabírá. Však uvidíte, třeba vám tahle sestra klasické medicíny taky sedne.

Takže jdeme na to – HOMEOPATICKÁ POMOC na JIZVY:1)🎯 pokud vás jizvy během hojení svědí: podáváme Staphysagrii

1) pokud jizva bolí a je citlivá na dotek: podáváme Staphysagrii a Siliceu (nebo Siliceu AKH)

2) pokud jizva svědí, je zarudlá a zduřelá: podáváme kombinaci Staphysagria, Silicea a Fluoricum acidum (lék pouze na lékařský předpis)

3) pokud jde o hojení keloidní jizvou nebo z rány vytéká medově žlutá tekutina, která tvoří v jejím okolí strupy: podáváme Graphites (pouze na lék. předpis) nebo Graphites AKH

4) pokud máme špatné zajizvení nejčastěji po spáleninách, zvláštní pnutí v ráně a bolestivost: použijeme Causticum (pouze na lé. předpis) nebo Causticum AKH.

S přáním brzkého uzdravení ze škrábání,

LuckaPřevzato z: https://www.moravska-lekarna.cz/homeopaticky-klic/30-jizvy/

Leave Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.