Příručka 1. pomoci pro dermatiloman(k)yPříručka první pomoci pro dermatiloman(k)y obsahuje kromě 5 praktických tipů, jak okamžitě omezit mimovolní škrábání, také komplexní soubor základních informací, které o dermatilománii potřebujete znát. Věděli jste například, že touto nemocí trpí z 86% ženy?

Zápisky dermatilomanky I.Psal se rok 2016 a autorka, tehdy posedlá touhou uzdravit se z více jak 10 let trvající nemoci, se rozhodla začít psát zápisky o své cestě k uzdravení. To ještě netušila, že se z nemoci jednou opravdu vymotá a k tomu její cesta pomůže i dalším stovkám podobně postižených žen, mužů i mladistvých.

Zápisky dermatilomanky II.Druhý díl zápisků plný surových osobních zkušeností, zlepšováků i přešlapů z let 2017-2018 na cestě k uzdravení z dermatilománie. Snad ještě lepší motivační čtení, než jednička.


Ruce pryč – Kompletní manuál pro dermatiloman(k)y


Jak se vymanit z nadvlády dermatilománie a dostat ji pod kontrolu?

eBook RUCE PRYČ je koncipován jako průvodce na 21 dní, kdy na kažýá den máte určitý úkol či téma na zpracování. Dále obsahuje maximální množství funkčních tipů a postupů pro eliminaci a úspěšné zvládutí momentů a situací, kdy vám dermatilománie chce “zavařit”. Na vás už bude jenom, všechny vyzkoušet a vybrat si ty “svoje” metody, které vám budou fungovat nejlépe.


Book můžete zakoupit ve 2 verzích.

Buď jako samostatnou elektronickou publikaci, anebo v balíčku s osobní konzultací s autorkou v délce 45minut.